משרד חקירות

כיצד להעזר בשירותי משרד חקירות

אם מעולם לא נזקקתם לשירותים של משרד חקירות, אולי אתם לא מודעים לכול מה שהוא יכול לעשות עבורכם. רבים מדמיינים את החוקר הפרטי שראינו בסרטים, כמו שרלוק הולמס המפורסם, אבל למה אתם באמת יכולים לצפות כשאתם נכנסים למשרד חקירות ומבקשים את עזרתו?

בניגוד לדמות החוקר הפרטי בסרטים, הפועל על דעת עצמו, חוקר פרטי מקצועי מספק מגוון שירותים משפטיים וחקירתיים לאנשים ולעסקים.

משרד חקירות – באילו דברים הוא עוסק?

משרד חקירות עוסק לעתים קרובות באיסוף ראיות הקשורות למחלוקות משפטיות, אבל הוא יכול לעשות הרבה יותר מזה. אם אתם מתכננים לשכור משרד חקירות, לצרכים שונים, אישיים או עסקיים, חשוב שתדעו מה חוקר פרטי יכול לעשות עבורכם.

מי שוכר חוקר פרטי ומדוע?

חוקר פרטי הוא איש מקצוע שמסוגל למצוא מידע ויכול להשתמש בו כדי לסייע למי שזקוק למידע כלשהו על אדם או על עסק. כאשר הוא אוסף את המידע הדרוש, אמור החוקר הפרטי לפעול בגבולות החוק.

משרד חקירות יכול לסייע לכם במגוון משימות, כגון:

  • חיפוש אחר הורים ביולוגיים
  • בדיקת המצב הבטיחותי של העסק עבור הבעלים
  • חיפוש אחר אדם שנעלם
  • או בירור אם בן/בת הזוג בוגד/ת

חוקר פרטי יכול לעבוד על סוגי תיקים שונים ולמצוא עבורכם לא מעט מידע מבלי שהפעולה שלו תהיה מעורבת במעבר על חוקי המדינה.

האם חוקר פרטי יכול לעצור אדם?

ברוב הנסיבות חוקר פרטי לא רשאי לעצור מישהו, גם אם הוא רואה אותו מבצע פשע. החוקר הפרטי יכול לתעד את הפשע, כל עוד הוא לא עובר על החוק תוך כדי התיעוד, ויכול גם להתקשר לרשויות החוק על מנת ליידע אותם על ביצוע הפשע. מצב שכזה יכול להוביל למעצרו של האדם, אבל החוקר הפרטי עצמו הוא לא זה שיעצור אותו, כי הוא לא שוטר.

עם זאת, לפעמים, חוקר פרטי יכול לבצע מעצר אזרחי ולעכב אדם עד שהמשטרה תגיע, תברר את המקרה ותעצור אותו.

האם חוקר פרטי יכול לפרוץ לחשבונות מקוונים?

חלק גדול מעבודת החוקר הפרטי נעשית באינטרנט. הוא משתמש בנתונים ציבוריים ומידע אחר שזמין באופן חופשי לקהל ולמעשה הוא יכול לאסוף מידע רב מבלי לצאת מהמשרד.

עם זאת, גם למידע שאפשר להשיג באינטרנט יש גבול. החוקר הפרטי יכול לבדוק חשבונות במדיה החברתית כדי לגלות מה התפרסם בפומבי, אבל הוא לא יכול לפרוץ לאחד החשבונות האלה כדי לראות מה פורסם באופן פרטי או כדי לקבל מידע פרטי של מישהו.

החוקר הפרטי גם לא יכול לפרוץ לחשבונות דוא״ל, טלפונים ניידים, טאבלטים, מחשבים אישיים או חשבונות פרטיים אחרים ברשת, כדי לקבל מידע על האדם שהוא מושא חקירתם.

לבסוף, קחו בחשבון שמשרד חקירות יכול לעשות המון כדי להשיג לכם את המידע הנדרש, עם זאת הוא חייב לפעול על פי החוק, מה שאומר שיש דברים מסוימים שהחוקר הפרטי לא יכול לעשות.

 

לקבלת שיחת ייעוץ חינם
03-7790040
או באמצעות הטופס הבא
Call Now Button