באילו מקרים אסור לכם לוותר על שירותי עו"ד?

תחומים ותרחישים משפטיים בהם אסור לכם לוותר על שירותי עו"ד מקצועיים

מרבית האנשים בישראל יזדקקו בשלב זה או אחר שירותי עו"ד בזמן כלשהו בחייהם. החוק בישראל עלול להיות לעתים מסובך מאוד ולכן חשוב בעת המתאימה לקבל את הייעוץ הטוב ביותר מעו"ד מוסמך. ריכזנו עבורכם מספר תרחישים שכיחים למקרים בהם אסור לוותר על ייעוץ וסיוע אישי וצמוד של עורך דין (לא בהכרח לפי סדר חשיבות):

  • הסכמי ממון – זוג שעובר לגור יחד, בין אם לאחר נישואים או לאו, מעדיף בימנו לקבוע באופן חוזי את ההסדרים בענייני כספים, רכוש והילדים. כשאתם עתידים לערוך הסכם ממון עדיף לעשותו יחד עם עו"ד שיבטיח את האינטרסים של כל אחד מכם, כך שההסכם לא יעיב על מערכת היחסים הטובה בינך לבן/בת זוגך, וחלילה לא יוביל אותה בהמשך למדרונות סבוכים.
  • תאונות דרכים – אם נפגעתם חלילה בתאונת דרכים, ואתם מתכננים לדרוש פיצוי מהביטוח, מומלץ מאוד להיעזר בשירותיו של עו״ד תאונות דרכים מנוסה אשר ייצג אתכם לאורך כל הדרך, יוודא שהינכם מחזיקים במסמכים ובראיות הנדרשות והמתאימות, ירכז את מסמכים התביעה בהקדם ויעשה את המיטב על מנת שתוכלו לזכות בפיצויים בהתאם לזכויות שלכם.
  • מקרקעין ונדל״ן – אם הינכם צפויים לרכוש בית או דירה, יהיה עליכם להיעזר בעורך דין שיערוך את הסכם הרכישה, ידאג לבדוק את מצבו של הנכס בטאבו וברשות המקומית, יוודא שלמוכר אין חובות, עיקולים או הערות אזהרה שעלולים להוביל אתכם למצב שבו תשלמו את הכסף תמורת הדירה, אבל זו לא תירשם על שמכם. החוזה שיערוך עורך הדין יהיה ברור, ויתייחס לכול פרט נדרש כמו מהם הדברים הכלולים ברכישה של הנכס (למשל, ריהוט או מזגנים), מהו המועד לקבלת המפתח לבית וכל פרט אחר שעלול להשפיע על רכישה חלקה ללא בעיות משפטיות בלתי צפויות.
  • צוואות וירושות – כשאתם מתכננים לערוך צוואה/ירושה הכוללת את העברת הרכוש שלכם לילדים או לבני משפחה אחרים, מומלץ מאוד להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום שיוכל להבטיח שאכן כל הכוונות שלכם לגבי הרכוש והכספים יתועדו במסודר באופן רשמי וברור לכל על פי חוק. עורך דין לענייני צוואות וירושות יוכל לנסות ולהבטיח שלאחר מותכם, היורשים לא ייקלעו לסכסוכים ולוויכוחים כואבים ומיותרים, שעלולים גם להגיע לפתחו של בית המשפט, ולהעכיר את מערכת היחסים בין כל המעורבים.
  • גירושין או פרידה – גירושין או פרידה עתידות להיות תקופה מלאה טלטלות לכל אדם. שירותי עו"ד לענייני משפחה יסייעו בהליך הגירושין הרגיש בכמה דרכים, יקשיב לכם וידון אתכם באפשרויות העומדות בפניכם וכמובן יסביר לכם איפה אתם עומדים ומהן הזכויות שלכם.

 

 

לקבלת שיחת ייעוץ חינם
03-7790040
או באמצעות הטופס הבא
Call Now Button